Restauracje w Tychach to fascynujący świat kulinarnych doznań, który przenosi swoich gości w różnorodne zakątki smaków i aromatów. Tychy, miasto znane z bogatej historii i kultury, oferuje również wyjątkowe doświadczenia kulinarne, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Od tradycyjnych polskich potraw, przez wyrafinowane dania kuchni międzynarodowej, po nowoczesne interpretacje klasycznych przepisów.

Restauracja U Przewoźnika

talerz z jedzeniem
Restauracje Tychy (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Restauracja U Przewoźnika od dawna jest doceniana jako miejsce intymnych spotkań, słynące z wybornej kuchni. Oferuje wyśmienite lunche idealne na przerwę w pracy, wykwintne obiady rodzinne, romantyczne kolacje czy spotkania biznesowe. Choć posiłki można spożyć w wielu miejscach, to właśnie tutaj zapewniony jest nie tylko wyjątkowy smak potraw, ale także niepowtarzalny klimat, podkreślany dźwiękami dobrej muzyki.

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 14, 43-100 Tychy

Restauracja Atmosfera

Adres: Gen. Henryka Dąbrowskiego 33

Restauracja Pod Prosiakiem

talerz z jedzeniem
Restauracje Tychy (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Restauracja Pod Prosiakiem przeszła totalną metamorfozę w ramach udziału w programie „Kuchenne Rewolucje” z udziałem pani Magdy Gessler. W wyniku tej metamorfozy zarówno wnętrze lokalu, jego funkcjonowanie, jak i karta dań zostały odmienione, co spotkało się z pozytywnym przyjęciem, otrzymując wiele gratulacji, zarówno z zagranicy, jak i z Tychów.

Obecnie restauracja serwuje dania z wieprzowiny i tradycyjne regionalne potrawy, starannie dobierając i selekcjonując dostawców, zawsze kierując się zasadą najwyższej jakości. Produkty pochodzą od lokalnych producentów, takie jak warzywa i owoce z polskiego gospodarstwa rolnego ze Szreniawy koło Olkusza, mięso z polskiego gospodarstwa rolnego z okolic województwa małopolskiego i świętokrzyskiego, oraz świeże ryby bezpośrednio z kutra rybackiego z okolic nadmorskich.

Restauracja Pod Prosiakiem specjalizuje się w daniach kuchni śląskiej i jest członkiem szlaku Śląskie Smaki.

Adres: Armii Krajowej 105A, 43-100 Tychy

W Międzyczasie Coffee & Restaurant

Adres: Kościuszki 19, 43-100 Tychy

Restauracja NotaBene

Adres: Poziomkowa 92

Restauracja Wenecja

talerz z jedzeniem
TOP Restauracje Tychy (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Specjalnością restauracji jest połączenie kuchni włoskiej i tradycyjnej kuchni polskiej. Chociaż kuchnia włoska jest niezwykle ceniona, restauracja nie zapomina o smakach regionu. Pielęgnowanie tradycji jest dla nich ważne, dlatego oprócz wyśmienitych makaronów, można tam zjeść również tradycyjną roladę z kluskami czy chrupiącego schabowego.

Adres: Nowokościelna 21

Restauracja Osteria Le Botti

Adres: Barona 30

Restauracja Pod Napięciem

Adres: Myśliwska 135, 43-100 Tychy

Restauracja Joker

talerz z jedzneniem
Gdzie zjeść w Tychach (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Restauracja serwuje dania zarówno kuchni polskiej, jak i europejskiej. Kucharze dbają o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Restauracja zaprasza na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub romantyczny wieczór na letnim tarasie przy lampce wina. Dla klientów indywidualnych jest dostępna doskonała cenowo oferta dań z karty. Ceny cateringu i obsługi dla grup, organizacji spotkań, konferencji i imprez plenerowych są uzgadniane indywidualnie w zależności od potrzeb. Restauracja jest doskonałym wyborem na wesela, komunie, obiad w gronie rodzinnym czy kolację we dwoje.

Adres: Boczna 4, 43-100 Tychy

Retro Diner

Adres: Przemysłowa 31, 43-110 Tychy

Cesky Humor Restauracja

Adres: Starokościelna 1, 43-100 Tychy