Szukasz sprawdzonych restauracji w miejscowości Tczew? Pomożemy Tobie znaleźć to czego szukasz.

restauracje tczew napis

Restauracja Hot Paper

HOT PAPER TCZEW
Restauracje Polanica-Zdrój (fot.: strigoii_mortii)

Adres: Topolowa 5, 83-110 Tczew

Telefon: 58 532 53 80

Restauracja Hot Paper to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkania biznesowego, lunchu, lub spędzenia przyjemnego czasu z bliskimi oraz romantycznego wieczoru we dwoje.

Unikalną atmosferę tego lokalu tworzy przestrzeń, delikatne oświetlenie i wyjątkowy design wnętrza. Dania, które są tu serwowane, są tworzone zgodnie z prawdziwą koncepcją kuchni nowoczesnej.

-Perła odkryta dzięki opiniom. Za każdym daniem stoi prawdziwy kucharz. Ten szef kuchni opowie Ci całą historię poprzez swoją nowoczesną kuchnię. Uzupełnij smaki. Obsługa jest bardzo uśmiechnięta i bardzo sprawna. Jeszcze raz dziękuję za ten dobry czas. – jedna z ostatnich opinii w Google maps

Bardzo przyjazna restauracja, lokal bardzo stylowy z dobrą nutą w tle, ceny myślę w dostępnej wysokości. Bardzo miła obsługa, ale przede wszystkim smaczne jedzenie. Smakowały mi krewetki bardzo dobry deser nieoczywisty. Polecam. – pisze inny użytkownik.

Restauracja Hacjenda

hacjenda tczew
Tczew (fot.: ze strony restauracji)

Adres: Armii Krajowej 50, 83-110 Tczew

Telefon: 58 777 56 02

Zarówno miłośnicy tradycyjnych smaków, jak i poszukiwacze nowych gustów, znajdą tu coś wyjątkowego. Historia tego miejsca sięga 2005 roku.

Dania są proste, ale równocześnie godne kulinarnej poezji. W menu dominuje kuchnia polska, ale nie brakuje także wyjątkowych kreacji naszego szefa kuchni.

Szef kuchni inspirując się poszukiwaniem nowych smaków i aromatów, postanowił połączyć tradycyjną polską kuchnię z nowoczesnymi europejskimi trendami w prezentacji dań. Nowe pozycje w naszym menu stanowią prawdziwe niebo dla smakoszy, a także są wyzwaniem dla najbardziej wymagających podniebień, które pragną eksplorować nowe doznania kulinarne.

Restauracja Pod Orłem s.c

Adres: Gdańska 49, 83-110 Tczew

Telefon: 58 531 52 69

pod orlem
Gdzie zjeść Tczew (fot.: z oficjalnej strony)

Restaurację wyróżnia ponad stuletnia tradycja, doskonała jakość obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta! Jak podają właściciele na stronie internetowej: „Jesteśmy w stanie zorganizować różnego rodzaju wydarzenia i zapewnić catering, dostosowując się do najbardziej wymagających życzeń naszych gości”.

Lokal składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym z nich znajdują się dwie sale, łącznie pomieszczą one około 85 osób. Niżej, dostępna jest sala na około 50 osób, gdzie panuje kameralna i urokliwa atmosfera.

Camargo Restauracja

Adres: Gdańska 33, 83-110 Tczew

Telefon: 58 531 22 33

comargo
Restauracje Tczew (fot.: z oficjalnej strony)

Wyjątkowe okazje zasługują na wyjątkowe uczczenie. To ważne, aby wybrać miejsce o wyjątkowym charakterze, idealnym na takie chwile. A najlepiej jest to osiągnąć w Camargo, gdzie każdy gość jest traktowany jak część rodziny.

Oferta obejmuje zróżnicowane menu dostosowane do każdej okazji. Miejsce to dysponuje dwiema salami, każda pomieści do 60 osób.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – czwartek od 11:00 do 21:00 Piątek – sobota od 11:00 do 22:00 Niedziela od 11:00 do 21:00

Restauracje Tczew: Panorama

Adres: Nad Wisłą 6, 83-110 Tczew

Telefon: 602 731 762

panorama tczew
Restauracje Tczew Panorama (fot.: Maciej Kulla)

Panorama jest rozpoznawalna ze względu na wyborne potrawy. W menu znajdują się dania mięsne i wegetariańskie. Ponadto, oferowana jest również pizza, domowe ciasta i inne smakołyki. Bar to miejsce, w którym skupia się na różnorodnych napojach. Utalentowani barmani serwują różnego rodzaju alkohole, piwo i koktajle, które zaspokoją pragnienia nawet najbardziej wymagających klientów.

Bardzo urocze miejsce nam Wisłą. Wstąpiliśmy na kawę i ciastko oraz grzańca. Grzaniec pierwsza klasa, jeszcze nigdzie nie piłam tak dobrego napoju. Ciastko również przepyszne. Obsługa bardzo miła, uśmiechnięta. Ceny jak na te czasy przystępne. – jedna z opinii w Google maps