Restauracje w Piotrkowie Trybunalskim to nieodkryty jeszcze przez wielu klejnot kulinarny, który zasługuje na uwagę zarówno lokalnych mieszkańców, jak i odwiedzających to miasto turystów. Usytuowany w centralnej Polsce jest miastem o bogatej historii, która znajduje swoje odzwierciedlenie również w lokalnej gastronomii. Wśród uliczek tego średniowiecznego miasta można znaleźć zarówno restauracje serwujące tradycyjne polskie potrawy, jak i te oferujące dania z różnych stron świata, co świadczy o otwartości Piotrkowa na różnorodne wpływy kulinarne.

Rendez Vous Restauracja

zdjecie z jedzenia
Restauracje w Piotrkowie Trybunalskim (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Położona w sercu miasta, otoczona zielenią miejskiego parku, restauracja Rendez-Vous cieszy się popularnością od 2001 roku. To idealne miejsce na różnorodne okazje – od rodzinnych obiadów, poprzez spotkania biznesowe, aż po wieczory spędzane z bliskimi i przyjaciółmi. Wnętrze lokalu oferuje dwa rodzaje dekoracji, co umożliwia odnalezienie idealnej atmosfery dla każdego gościa. Oferowane menu jest bogate w wybór dań, łącząc w sobie elementy kuchni polskiej i międzynarodowej, a także serwując pizzę przygotowywaną z oryginalnych włoskich składników, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Adres: Juliusza Słowackiego 14/16

Restauracja Staromiejska

Adres: Rynek Trybunalski 4/5

Restauracja PAUSA w Piotrkowie Trybunalskim

zdjecie jedzenia
Restauracje w Piotrkowie Trybunalskim (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Położona w Piotrkowie Trybunalskim, przy trasie S8 Katowice – Warszawa. Stworzone zostało wyjątkowe miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie oferowana jest możliwość odpoczynku i chwili relaksu przy filiżance zachwycającego espresso. „Fai una pausa” – zgodnie z włoskim zwyczajem, zachęca się do zrobienia sobie przerwy w podróży lub codziennym zabieganiu.

Adres: Cała 45G

Restauracja Senator

zdjecie z jedzenia
Restauracje w Piotrkowie Trybunalskim (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Rozpoczęcie działalności w zakresie organizacji wesel i innych uroczystości okolicznościowych miało miejsce kilkanaście lat temu. Oferowana jest kompleksowa obsługa przyjęć, począwszy od kameralnych spotkań rodzinnych, aż po duże wesela, bankiety, bale oraz imprezy firmowe. Wszystkie starania są skupione na zapewnieniu gościom możliwości cieszenia się uroczystością i skoncentrowania na przyjemnych aspektach tych wydarzeń. Kuchnia charakteryzuje się świeżością, zdrowiem i smakiem, zawsze przygotowywana i podawana z największą pieczołowitością oraz starannością przez zespół specjalistów.

Adres: Rolnicza 69A

Restauracja Woda & Ogień

Adres: Rynek Trybunalski 10

Restauracja Dworek Piotrków

zdjecie z jedzenia
Gdzie zjeść w Piotrkowie Trybunalskim (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Restauracja Dworek Piotrków znajduje się w bliskim sąsiedztwie trasy Warszawa-Katowice, będąc jednocześnie zanurzoną w piękno dzikiej przyrody. Lokalizacja ta, w pobliżu lasu, gdzie można doświadczyć śpiewu ptaków i otaczającej ciszy, stwarza idealne warunki do odpoczynku w trakcie podróży lub celebrowania czasu z bliskimi podczas rodzinnych uroczystości. Charakterystyczna dla miejsca jest klasyczna architektura polskich dworków, która dominuje we wnętrzach wszystkich trzech sal. Dworek przyciąga uwagę ciepłym wnętrzem, malowniczym ogrodem oraz wyjątkową kuchnią. Dania serwowane w restauracji są przygotowywane wyłącznie z świeżych i wysokiej jakości produktów, dostarczanych przez najlepszych dostawców. Menu oferuje bogaty wybór dań, dzięki czemu każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Adres: Skrajna dz. 46