Restauracje w Ostrowcu Świętokrzyskim to kulinarny skarbiec, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. W samym sercu regionu świętokrzyskiego, Ostrowiec oferuje swoim mieszkańcom oraz turystom bogactwo smaków i doświadczeń kulinarnych, które są odzwierciedleniem lokalnej kultury i historii. Od przytulnych kawiarni, przez rodzinne restauracje serwujące dania oparte na lokalnych produktach, aż po eleganckie miejsca oferujące wyszukane menu inspirowane kuchnią z różnych stron świata.

Restauracja Szaffran

zdjecie z jedzenia
Restauracje (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Restauracja oferuje szereg starannie przygotowanych potraw wegańskich. Ogródek zapewnia idealne warunki na relaksujące wieczory, a klimatyzowane wnętrza gwarantują komfort bez względu na pogodę.

Adres: Denkowska 28

Restauracja Primo

Adres: Osiedle Ogrody 28

Hotel Restauracja „Pod Parowozem”

zdjecie jedzenia
Restauracje (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Restauracja „Pod Parowozem” to cenione miejsce kameralnych spotkań, znane ze znakomitej kuchni. Oferuje wykwintne dania zarówno z kuchni polskiej, jak i europejskiej. Specjalizuje się także w organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak wesela, imprezy firmowe, urodziny, imieniny, komunie, romantyczne kolacje dla par przy świecach oraz catering.

Adres: Kolejowa 3

Midori Sushi – Restauracja azjatycka

Adres: Aleja Jana Pawła II 63A

Restauracja Gospoda Jagoda

Adres: Stawki 33

Restauracja Kuźnia Smaku

zdjecie z jedzenia
Restauracje w Ostrowcu Świętokrzyskim (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Restauracja „Kuźnia Smaku” to miejsce o bogatej historii, sięgającej czasów restauracji „Mała Ziemiańska” z lat 20. ubiegłego wieku. Lokal nawiązuje klimatem do starej Warszawy oraz klasycznej miejskiej restauracji, oferując wykwintne dania oparte na dawnych przepisach i regionalnych produktach. Przez 20 lat istnienia gościła wiele znakomitości, mieszkańców Warszawy i turystów, pragnących doznać wyjątkowych smaków kuchni polskiej i żydowskiej. Restauracja zaprasza do wprowadzenia się w kameralną atmosferę Warszawy tamtych lat i degustacji wykwintnie pieczonej kaczki oraz ręcznie lepionych pierogów.

Adres: Kuźnia 54

Restauracja Miód Malina Ostrowiec Świętokrzyski

Adres: Henryka Sienkiewicza 66a

Restauracja Słoneczna Weranda

zdjecie z jedzenia
Gdzie zjeść w Ostrowcu Świętokrzyskim (zdjęcie podglądowe jedzenia)

Restauracja oferuje bogaty wybór dań kuchni tradycyjnej polskiej oraz włoskiej, w tym pizzę, makarony i szeroki wybór napojów zimnych i gorących. Dodatkowo serwuje świeże soki.

Adres: 11 Listopada 9

Restauracja Gravitacja

Adres: Osiedle Ogrody 34

Restauracja À propos

Adres: Henryka Sienkiewicza 77