Restauracje są ważnym elementem kulturalnego i społecznego życia miasta Lębork. Oferują one różnorodne kuchnie i smaki, które zaspokajają gusta i preferencje różnych osób. W Lęborku można znaleźć wiele restauracji, które oferują jedzenie na dowóz do domu lub odbiór własny Niezależnie od tego, czy preferujesz kuchnię polską, włoską, chińską czy jakąkolwiek inną, na pewno znajdziesz restaurację, która spełni Twoje oczekiwania.

Fashion & Fame

Adres: Bohaterów Monte Cassino 9, 84-300 Lębork

Telefon: 512 006 006

Restauracja Różana

deser na talerzu
Restauracje Lębork (foto – deser na talerzu, zdjęcie podglądowe)

Na parterze znajduje się stylowa Restauracja, zdolna pomieścić ok. 120 osób wraz z letnim ogródkiem piwnym oraz placem zabaw dla dzieci. Organizuje ona różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak bankiety, wesela, bale przebierańców oraz eventy firmowe.

Na pierwszym piętrze dostępne jest pomieszczenie wielofunkcyjne, które może pomieścić aż 300 osób. Jest ono idealne do organizacji dyskotek, imprez kulturalnych i okolicznościowych, a także konferencji i szkoleń. Pomieszczenie to jest w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, nagłośnieniowy oraz posiada efekty świetlne. Dodatkowo, znajduje się tam bogato zaopatrzony bar, który zaspokoi wszelkie potrzeby gości.

Adres: Armii Wojska Polskiego 48

Restauracja Leśny Staw Lębork

deser na talerzu
Restauracje Lębork (foto – deser na talerzu, zdjęcie podglądowe)

Adres: Bolesława Krzywoustego 29 f

Telefon: 518 086 899

Karczma Rycerska

deser na talerzu
Restauracje Lębork (foto – deser na talerzu, zdjęcie podglądowe)

Karczma Rycerska znajduje się pod adresem Aleja Wolności 9. Jest to restauracja, która specjalizuje się w specjałach kuchni staropolskiej w nowoczesnym wydaniu. Karczma Rycerska cieszy się reputacją prawdziwego raju dla wybrednych smakoszy. Oferuje ona nie tylko wyśmienite potrawy, ale także organizuje różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak bankiety, wesela, bale przebierańców oraz eventy firmowe. Karczma Rycerska posiada również pomieszczenie wielofunkcyjne na pierwszym piętrze, które może pomieścić nawet 300 osób. Jest ono wyposażone w sprzęt multimedialny, nagłośnieniowy, efekty świetlne oraz bogato zaopatrzony bar.

Adres: Aleja Wolności 9

Telefon: 59 862 82 00

Restauracja Pomidor

deser na talerzu
Restauracje w Lęborku (foto – deser na talerzu, zdjęcie podglądowe)

Restauracja Pomidor znajduje się pod adresem Dworcowa 12/6, 84-300 Lębork. Jest to niewielka restauracja rodzinnego charakteru, która serwuje potrawy z kuchni o autorskim charakterze, związanej z nurtem slow food.

Adres: Dworcowa 12/6, 84-300 Lębork

Telefon: 883 122 123

NINA Restauracja

deser na talerzu
Restauracje w Lęborku (foto – deser na talerzu, zdjęcie podglądowe)

Adres: Mikołaja Reja 19, 84-300 Lębork