Restauracje w Koszalinie oferują szeroki wachlarz smaków, łącząc tradycyjną kuchnię polską z nowoczesnymi, międzynarodowymi wpływami. W mieście tym można znaleźć zarówno eleganckie restauracje serwujące wyszukane dania, jak i przytulne bistro z lokalnymi specjałami. Charakterystyczne dla regionu są świeże produkty morskie z Bałtyku, które często pojawiają się w menu. Koszalin oferuje również wiele opcji dla miłośników wegetariańskich i wegańskich potraw, co sprawia, że jest to miasto przyjazne dla różnorodnych preferencji kulinarnych.

restauracje koszalin napis

AMBASADA

Ambasada koszalin
źródło: Ambasada

Adres: Wańkowicza 82

Króluje tutaj kuchnia indyjska oraz amerykańska. Kupisz pyszne drinki oraz piwo.

Restauracja Park Restaurant

jedzenie
Restauracje w Koszalinie, fot.: (zdjęcie poglądowe – jedzenie)

Adres: Adama Asnyka 11, 75-003 Koszalin

To miejsce, gdzie doskonałe jedzenie, wino i styl harmonijnie się łączą. Restauracja jest usytuowana w centrum Koszalina, przy ul. Asnyka 11, ale delikatnie oddalona od zgiełku najbardziej ruchliwych ulic.

W menu znajdziecie szeroki wybór unikalnych dań, przygotowywanych wyłącznie z najświeższych składników. Oferowany jest także również różnorodny wybór win i innych alkoholi. Na zakończenie każdego posiłku serwowane są własnej produkcji lody.

Restauracja Studnia

restauracja studnia koszalin
źródło: Restauracja Studnia

Adres: Adama Mickiewicza 4

Studnia to oaza dla tych, którzy unikają miejskiego zgiełku. To idealne miejsce dla pasjonatów smaków, którzy pragną delektować się doskonałym jedzeniem w przyjemnym, klimatyzowanym otoczeniu, wypełnionym ciepłem i świeżością. Restauracja oferuje niezwykłe doznania kulinarno-kulinarne, czerpiące inspirację zarówno z tradycyjnych, jak i nowatorskich przepisów.

Gospoda Jamneńska

zdjecie jedzenia
fot.: (zdjęcie poglądowe – jedzenie)

Adres: Młyńska 37, 75-420 Koszalin

Gospoda Jamneńska, usytuowana tuż obok Muzeum Koszalińskiego, to miejsce, które pielęgnuje staropolskie tradycje i oferuje autentyczną polską kuchnię. To lokal pełen uroku i rodzinnego ciepła, gdzie można degustować wiele tradycyjnych potraw z naszego kraju. Wnętrze restauracji utrzymane jest w tradycyjnym, wiejskim stylu, a ogródek z wiatą, grillem i kominkiem tworzy atmosferę sprzyjającą prawdziwemu biesiadowaniu.

Restauracja „Minibrowar Kowal”

Adres: Grunwaldzka 1A

Oferuje doskonałe drinki · Dostępna muzyka na żywo · Dobre do oglądania sportu

Restauracja – Kuchnia w Starym Stylu

Adres: Piłsudskiego 82

Można tutaj zjeść na przykład gołąbki z kaszą. Dostępne są również dania rybne jak filet z dorcza czy też pieczony halibut.

Mozaika

mozaika-koszalin
fot.: Mozaika

Adres: Rynek Staromiejski 14

Fregata

fregata
fot.: Restauracja Fregata

Adres: Podgrodzie 1A

Pizza jest przygotowywana z oryginalnych włoskich składników, takich jak sery, wędliny, mąki i sosy. W ofercie restauracji znajdują się także tapasy doskonałe do dzielenia się, dania główne, burgery, steki, sałatki i pyszne desery.

Posiadają osiemnaście kranów, z których serwowane są piwa rzemieślnicze, w tym marki takie jak Pinta, Trzech Kumpli, Piwne Podziemie i Browar na Jurze.

Restauracje Koszalin: Restauracja Hudson

restauracja hudson
fot.: restauracja Hudson

Adres: Połczyńska 18

BISTRO CHEF Tanie obiady Dania dla dzieci Koszalin

Adres: Kaszubska 1A

Restauracje Koszalin: Projekt Kuchnia by Rafał Lorenc

Projekt Kuchnia_Lokal
fot.: strona oficjalna restauracji

Adres: Piłsudskiego 6

Restauracja mniam mniam

mniam-mniam
fot.: mniam mniam

Adres: Rekreacyjna 14

Lotos. Restauracja

Adres: Jana z Kolna 22

bistro LOFT7

loftb7
fot.: loft 7

Adres: Jana z Kolna 7, 75-204 Koszalin

Dostępne opcje: Dostępny ogródek · Oferuje dania wegańskie · Ma menu dla dzieci