Restauracje Głogów, choć może nieznane na szeroką skalę, stanowią prawdziwą perełkę na kulinarnej mapie Polski. Położone w malowniczym mieście Głogów, te gastronomiczne oazy oferują nie tylko wyjątkowe smaki, ale również bogactwo kulinarnych doświadczeń dla wszystkich poszukiwaczy wyjątkowych dań.

Mimo swojej skromnej wielkości, restauracje Głogów przyciągają gości swoim niepowtarzalnym urokiem i autentycznym charakterem. W sercu miasta, w historycznych kamienicach czy na obrzeżach, restauracje te oferują zarówno tradycyjne smaki lokalnej kuchni, jak i nowoczesne interpretacje międzynarodowych potraw. Niezależnie od preferencji kulinarnych, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – od wykwintnych dań fine dining po domowe, rodzinne przysmaki.

Restauracja Marina Głogów

talerz z jedzeniem
Restauracje Głogów (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Na wysokim brzegu Odry, w bezpośrednim sąsiedztwie Mostu Tolerancji, usytuowana jest marina, która składa się z pływających pomostów, parkingów, placu zabaw oraz budynku kapitanatu, gdzie mieści się restauracja z miejscem cumowania łodzi, w tym statku pasażerskiego Laguna.

To malownicze miejsce, otoczone najstarszymi i najbardziej wartościowymi budowlami na nabrzeżu Odry, nosi ślady licznych historycznych wydarzeń, które można zaobserwować na pierwszy rzut oka. Marina ta stanowi atrakcyjny punkt na mapie wielu podróżników, stanowiąc doskonały cel wycieczek dla osób podróżujących rowerem, kajakiem czy łodzią po Szlaku Odry, i z pewnością zasługuje na miejsce w każdym przewodniku.

Adres: Obozowa 2

Restauracja Ha-Noi

talerz z jedzeniem
Restauracje Głogów (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Dostępne opcje: Dostępny ogródek · Oferuje dania wegańskie · Ma menu dla dzieci

Adres: Merkurego 1

Restauracja Fortepiano-Ristorante

Adres: Plac Konstytucji 3 Maja 2a

Restauracja Mamma mija trattoria

Adres: Balwierska 39

Restauracja Kropka

talerz z jedzeniem
TOP Restauracje Głogów (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Zaprasza się do degustacji wyśmienitych dań tradycyjnych, regionalnych, jak również potraw z różnorodnych kuchni świata. Priorytetem jest staranne dobieranie składników, gwarantujących niezapomniane doznania smakowe, oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Adres: Galileusza 18

Restauracja Torino

Adres: Jedności Robotniczej 44

Bejrut. Restauracja Libańska

talerz z jedzneniem
Gdzie zjeść w Głogowie (talerz z jedzeniem zdjęcie podglądowe)

Wymagana rezerwacja · Oferuje jedzenie w promocji happy hours · Oferuje dania wegańskie

Adres: Rynek 32 a